منوی سایت

امکانات جامع و کاربردی بهسامان 10

امکانات جامع و کاربردی بهسامان 10

مزیت های یک نرم افزار آموزشگاه ایده آل  وبه روز

نرم افزار آموزشگاه بهسامان 10 یک برنامه کاربردی و جامع  است که برای مدیریت همه جانبه آموزشگاه ها با سال ها تجربه و ارتباط با آموزشگاه دارن بزرگ کشور  طراحی شده است. با توجه به گسترش و توسعه آموزشگاه های درسی و غیر درسی که هر کدام، موضوعات  و رشته‌های خاصی را به فراگیران آموزش می دهند، هوشمندسازی مدیریت آموزشگاه از طریق نرم‌افزارهای کاربردی یک ضرورت به شمار می رود. در دنیای پر هیاهوی امروزی، پرداختن به تمام امور مدیریتی، آموزشی، اجرایی و البته مدیریت مالی از طریق روش های سنتی و ثبت در دفاتر، کاری بسیار وقت گیر و زمان برو قدیمی شده  است و کمتر آموزشگاه پیشرفته ایی از این سیستم قدیمی استفاده می کند زیرا استفاده از سیستم های آموزشی نوین در پیشرفت عملکردی آموزش و یادگیری بهتر فراگیران می انجامد . در این راستا آموزشگاه هایی موفق تر خواهند بود که سیستم های مدیریتی خود را به نرم افزار آموزشگاه مجهز کنند. این نرم افزارجامع و کامل از هر جهت که به نرم افزار آموزش آنلاین از جمله ادوب کانکت  و  adobe connect  وبرنامه مجازی بیگ بلو باتن big bluebutton  متصل می باشد  طراحی شده است، بهترین امکانات را برای مدیران واحدهای آموزشی ارائه می دهد که بتوانند در عرصه کنونی علاوه بر مدیریت یکپارچه آموزشگاه از راه دور و مجازی نیست به آموزش خود بپردازند .


نرم افزار آموزشگاه بهسامان 10عبارت است از یک نرم افزار کامل و جامع که برای مدیریت و اداره تمام امور یک آموزشگاه طراحی شده است. استفاده از نرم افزار آموزشگاه برای تمام واحدهای آموزشی امکان پذیر است. اگر بخواهیم به طور کامل و جامع استفاده از نرم افزار آموزشگاه را تحت عنوان اصلی معرفی کنیم می توان به کاربردهای این نرم افزار در آموزشگاه های علمی، آموزشگاه های زبان، آموزشگاه های برگزار کننده دوره های تحصیلات تکمیلی، آموزشگاه های هنری، آموزشگاه های فنی و حرفه ای وحتی از جمله کانون کارگزاری بورس و فرهنگسرای بزرگ کیش نیز برای مدیریت شهروندان از سیستم مدیریت آموزشگاهی بهسامان 10 بهرمند شده است و بسیاری موارد دیگرکه قبلان  اشاره نمودیم.

نرم افزار آموزشگاه بهسامان 10 به عنوان یکی از اساسی ترین زیر ساخت نرم افزاری نقش بسزایی در مدیریت امور داخلی آموزشگاه ها ایفا می نماید. از این رو وجود یک نرم افزار آموزشگاه برای مدیریت با کیفیت که امکان نظارت و کنترل تمامی امور آموزشگاه را فراهم نماید از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

استفاده از بسته نرم افزار آموزشگاه برای مدیریت مدرسه نیز توصیه می شود. امکانات و قابلیت هایی که در این نرم افزار تهیه و تدارک دیده شده است بهترین زیرساخت‌ها و باکیفیت ترین امکانات را برای مدیران کاربران و حتی والدین دانش پذیران  را برای فراهم می آورد. به این ترتیب می توانند هم فعالیت های آموزشی را مدیریت کرده و هم به صورت آنلاین، دسترسی کاربران خود را به تمام خدمات، امکان پذیر سازند.

بخش دیگری که در نرم ‌افزار آموزشگاه طراحی شده است امکان مدیریت مالی امور مالی آموزشگاه است. قطعاً برای مدیران، امری وقت گیر و زمان‌بر خواهد بود که خود به تنهایی بتوانند تمام امور مالی و هزینه ها را به دقت بررسی و دسته بندی کنند.

با استفاده از زیرساختهای مالی در نرم افزار آموزشگاه، حسابداران در واحدهای آموزشی به راحتی می توان یک سیستم کامل و آماده را برای ورود اطلاعات مالی در اختیار داشته باشند. زیرساخت مالی در نرم افزار آموزشگاه دارای بخش های مختلف نظیر پرداخت شهریه ها، ارائه گزارش های مالی، صورت حساب و گردش مالی به صورت دوره ای، صدور اطلاعات چک، اقساط و غیره برای واحد آموزشگاهی می باشد.

 

امکانات نرم افزار آموزشگاه برای دانش آموزان چیست؟

نرم افزار آموزشگاه بهسامان 10قابل استفاده در آموزشگاه های درسی، آموزشگاه های غیر درسی، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، آموزشگاه های زبان خارجی، آموزشگاه های هنری، آموزشگاه های موسیقی و حتی آموزشگاه های آموزش رانندگی می باشد. قابلیت هایی که در این نرم افزار آموزشگاهی در نظر گرفته شده است، حوزه های مختلفی از فعالیت های آموزشگاهها را تحت پوشش قرار می دهد. حوزه های مدیریتی، مالی، آموزشی و ارزیابی عملکرد با جزئیات کامل از طریق نرم افزار آموزشگاه قابل پیگیری هستند.

برخی از قابلیت های نرم افزار آموزشگاه بهسامان 10شرح زیر می باشد؛ لازم به ذکر است تمام این موارد، تنها بخشی از امکاناتی هستند که این نرم افزار ارائه می کنند و به صورت کاملان کلی به آن  پرداخته ایم. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید و نصب و راه اندازی این نرم افزار با واحد فروش سایت تماس بگیرید و با دریافت دمو نرم افزار میتوانید آشنایی نسبی از نرم افزار دریافت کنید.

    نرم افزار آموزشگاه برای ثبت نام فراگیران، محاسبه شهریه، مدیریت اقساط شهریه و چک‌های صادر شده

    نرم افزار مدیریت مالی آموزشگاه برای پرداختن به امور حسابداری، صدور فاکتور و غیره

    بسته به اینکه نرم افزار آموزشگاه در چه واحد آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد، فراگیران، دانش آموزان و کاربران قادر هستند از امکانات زیرساخت های آموزشی نرم افزار استفاده کنند. یکی از پرکاربردترین قسمت های این نرم افزار، سیستم برگزاری آزمون به صورت آنلاین است. برگزاری آزمون آنلاین در نرم افزار آموزشگاه به ویژه برای آموزشگاه های کنکور، آموزشگاه های تحصیلات تکمیلی و مدارس، کاربرد بیشتری دارد. از این طریق دانش آموزان در ساعت و زمان مشخص به سوالات مطرح شده پاسخ می‌دهند و در انتهای زمان برگزاری آزمون، نتایج خود را به صورت یک کارنامه مشاهده می کنند.

    نرم افزار مناسب برای منظم سازی برنامه های آموزشی، تهیه بانک سوالات و فعالیت های مدرسان

    از ویژگی هایی که نرم افزار آموزشگاه برای دانش آموزان فراهم می کند، سیستم حضور و غیاب آنها است. این سیستم با زیرساخت های پیامکی و پنل های هوشمند، هماهنگ می شود. از این طریق، امکان مدیریت یک واحد آموزشگاهی برای مدیران مجموعه بسیار ساده تر خواهد بود.

    مجهز به سیستم اطلاع رسانی هوشمند بر مبنای ارسال پیامک و ایمیل

    امکان سفارشی سازی برای یک واحد آموزشی

    طراحی محیط کاربر پسند برای کاربران

    نظارت و کنترل فعالیت‌های انجام شده در آموزشگاه برای مدیران

    هر داوطلب و هر استادی دارای پنل شخص خود می باشد 

اگر مدیریت یک واحد آموزشگاهی را بر عهده دارید پیشنهاد می کنیم به خرید نرم افزار آموزشگاه و نصب آن در سیستم‌های خود برای پیشرفت و توسعه  آموزشگاه خود بیاندیشید.

 

مهمترین ویژگی های یک نرم افزار آموزشگاه

اولین ویژگی مهم یک سیستم نرم افزاری آموزشگاهی، وجود یکپارچگی در تمامی زیر سیستم های آن می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

قابلیت کاربری تحت وب، انطباق با نیاز های آموزشگاه ، سرعت نرم افزار و همچنین داشتن گرافیک و کاربر پسند بودن از دیگر مزیت های یک سیستم نرم افزاری ایده آل به حساب می آید.

از مهم ترین امکانات یک نرم افزار آموزشگاه ایده آل می توان به سیستم های مدیریت آموزش، مدیریت فراگیران، مدیریت آزمون و امتحانات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت و صدور کارنامه، مدیریت گزارش ها و نمودارهای آماری و سیستم امور مالی و شهریه اشاره نمود.

داشتن امکانات جانبی آزمون آنلاین، ارزشیابی اساتید، اپلیکیشن موبایل، دفتر کلاسی الکترونیک، پورتال آموزشگاه، پنل پیام کوتاه، تکلیف الکترونیکی، حضور و غیاب، فروشگاه آنلاین، سیستم حقوق و دستمزد،نرم افزار حسابداری آموزشگاه و مدیریت پیام ها مزیت رقابتی بسیار خوبی برای هر آموزشگاهی به حساب آید.

در واقع می توان گفت نرم افزار آموزشگاه یک راهکار ویژه جهت نظارت و مدیریت بر تمام امور آموزشی ، داخلی و اطلاع رسانی آموزشگاه و موسسات است که امکانات بسیار جامعی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران و موسسین قرار می دهد.

ساده و بهینه سازی تمام وظایف در نرم افزار مدیریت آموزشگاه به راحتی امکان پذیر است. یکی از وظایف نرم افزار آموزشگاه همین نکته است. تصور کنید که شما تمامی اطلاعاتی که لازم دارید با چند کلیک در یک صفحه در اختیارتان قرار بگیرد. اینگونه نرم افزارهای مدیریتی به شما در انجام هر چه سریع تر و دقیق تر کارها کمک می کند.با یک جستجو ساده در نرم افزار بهسامان 10 به هر داده و اطلاعاتی که از قبل وارد کردید در کمترین زمان خواهید رسید.

تغییراتی که بر اساس هدفمند سازی و شخصی سازی بر روی نرم افزارهای آموزشگاه ها صورت می گیرد به طور چشم گیری برای دانش آموزان کارآمد بوده است. امکان گزارش گیری و گزارش دادن درباره اوضاع نمرات و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از طریق نرم افزار آموزشگاه به معلمین و اولیا کمک میکند تا پیشرفت دانش آموزان را پیگیری کنند. گزارشات متنوعی میتواند ارائه شود مانند گزارش پیشرفت تحصیلی ، گزارش سالانه عملکرد آموزشگاه و … که می تواند به آموزشگاه این اطمینان را بدهد که در مسیر درستی حرکت میکند.

 23 فروردين , 1400