محصولات

شرکت بهسامان سیستم البرز

طراحی وب سایت | بهینه سازی وب سایت | سئو

سئو چیست ؟

سئو و بهینه سازی سایت SEO سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی سایت برای سهولت بررسی موتورهای جستجو می باشد. امروزه، میلیون ها وب سایت در حال نمایش اطلاعات به میلیارد ها درخواست اینترنتی هستند، و در هر موضوع که جستجوی خود را آغاز نمائید، هزاران گزینه و یک سوال بسیار ساده در مقابل موتور جستجو بوجود می آورد که کدام وب سایت و با کدام محتوا می تواند بهترین انتخاب باشد؟
زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایت ها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند.
 به عنوان مثال در گوگل و یاهو، اکثر مردم فقط به صفحه اول نتایج جستجو نگاه می کنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسأله الزامی است که سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد.

چرا SEO مهم است؟!
  • افزایش بینندگان و مراجعه کنندگانی که با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری شما در حال جستجو در موتورهای جستجو هستند. (تبلیغات هدفمند)
  • افزایش آمار بینندگان و بالا رفتن آمار ترافیک وب سایت شما که نتیجه آن افزایش آگاهی و اطلاع از محصولات خدمات شماست و مستقیما" به فروش بیشتر می انجامد.
  • کسب اعتبار و محبوبیت بیشتر برای شرکت شما
  • برتری جایگاه شما نسبت به رقبای تجاری خود
  • تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و بسیار کم هزینه در مقایسه با روشهای دیگر تبلیغاتی برای محصولات و خدمات خود در سطح ملی و جهانی


طراحی سایت

طراحی سایت امروزه شرکت های بزرگ در فضای مجازی سایت های منحصر به فردی را طراحی می کنند که نمایانگر برندشان است از آنجایی که کاربران زمانی که به سایت با شکل و شمایل خاص روبه رو می شوند بیشتر تحت تاثیر متن ها و شعارهای سایت قرار می گیرند. برای طراحی سایت باید نکات متعددی از جمله نوع تجارت ، نوع بازدیدکنندگان که خود به دسته های مختف از جمله منطقه جغرافیایی - سن کاربران - شغل شان و غیره را در نظر گرفت ، طراحی سایت باید براساس آخرین متدهای طراحی سایت و همینطور بهینه سازی سایت باشد. نباید در طراحی سایت مبلغ پایین فقط مدنظر باشد بلکه کیفیت باید اصلی ترین عامل در انتخاب شما باشد از این رو بهسامان سیستم البرز طراحی سایت شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی می نماید.


افزایش ترافیک سایت

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست ، بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از سایت خود انتظار دارید . اگر شما برای عبارت طراحی سایت رنک #7 داشته باشید ، هنگامی که کاربری عبارت طراحی سایت را جستجو می کند ، در صورتی که عبارت جستجو شده در عنوان سایت شما موجود نباشد ، کاربر فرق چندانی میان سایت شما و دیگر سایت ها مشاهده نمی کند . در صورتی که عنوان سایت شما شامل کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد ، کاربر با جستجوی کلمه کلیدی ، عنوان سایت شما را به صورت پررنگ و مشخص ( bold ) مشاهده می کند و این به مقدار بسیار زیادی میل کاربر را برای مشاهده سایت شما افزایش می دهد .


کلمات کلیدی سایت

کلمات کلیدی یکی از مهمترین قسمت ها در سئو و بهینه سازی سایت بشمار می رود با انتخاب درست کلمات و بکاربردن آن در ابرتگ ها و متن سایت شما می تواند توسط موتورهای جستجوگر بهتر دیده شود برای انتخاب کلمات باید نکات مهمی را در نظر بگیرید برای مثال کلمات کلیدی عام ، خاص و تجاری که کارشناسان ما شما را در این راه یاری می نمایند.


ابزارهای سئو

ما از چندین از ابزار سئو که توسط متخصصان شرکت طراحی شده استفاده می کنیم و همچنین از ابزارهای تخصصی جهانی که تحلیل ها مناسبی را از عمکرد خودتان و رقبا در دست داشته باشیم.

چند نمونه از اموری که متخصصان بهسامان سیستم البرز برای بالا بردن ترافیک سایت شما انجام می دهندعبارتند از:

تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی
مناسب ترین کلمات کلیدی که مرتبط با متن هر صفحه وب سایت شماست و از نظر کاربران مردمی مورد توجه می باشد را برای سایت برمی گزینیم.

تشخیص سایت
باید از نظر فنی (ساختار نمایش اطلاعات , سهولت دسترسی به اطلاعات سایت, پایین بودن حجم تصاویر و ...) مشکل سایت شما را پيدا می کنیم .

بهینه سازی وب سایت
با توجه به تشخیص بهینه سازی ( عنوان صفحات سایت , کد مربوط به موتورهای جستجو و ... ) سايت شما را در جستجوگرهای بزرگ کنترل می نماییم.

ورود به سیستم موتور های جستجو گر
آدرس سایت شما را برای موتورهای جستجوگر مهم ارسال می نماییم.

لینک دهنده وب سایت
سایت شمارا را به سایتها و وبلاگهای مهم داخلی و خارجی معرفی می کنیم.

بهینه سازی موتور جستجو
از کد ها و استراتژی های موجود در موتور های جستجوگر برای بهینه سازی حرفه ای سایت شما استفاده می نماییم .

نگهداری رتبه جستجو
سایت شما را بر اساس تغییر الگوریتم رتبه بندی جستجوگر های بزرگ دنیا به روز نگه می داریم .

Html Mark Up
برای اینکه موتورهای جستجو گر بصورت دقیق بیابند متن ها ، عکس ها و لینک هایی که شما استفاده کردید در رابطه با چیست ما به آن ها از این طریق با استفاده از الگوی schema.org اطلاع می دهیم.

بهینه سازی هدرها (h1,h2,…) و لینک ها
نحوه استفاده از تگ هدرها و همین طور ارتباط آن با پیوندها یی که مرتبط با موضوع سایت باشد.

آنالیز تگ های بولد(Bold) سایت
بولد کردن کلماتی در جملات براساس موضوع سایت که باید دیده شود.

و....چیست؟ Page Rank

پیج رنک یا امتیاز گوگل عددی است بین 0 تا 10 که به هر صفحه در اینترنت داده می شود. برخلاف تصویر بسیاری از افراد پیج رنک امتیازی است که به صفحه داده می شود نه به سایت اینترنتی. مبانی محاسبه پیج رنک بر اساس لینک های ورودی به هر صفحه است و هیچ معیار دیگری مانند طراحی سایت، محتوای سایت، بازدید و... در آن دخیل نیست.

امتیاز هر لینک خروجی از صفحه بر اساس امتیاز صفحه تقسیم بر تعداد لینک های خروجی به همراه یک ضریب نرمال سازی محاسبه می شود. به عنوان مثال اگر شما دارای صفحه ای باشید که امتیاز 5 داشته باشد و آن صفحه 10 لینک خروجی دارد، امتیاز هر لینک خروجی 0.5 خواهد بود. امتیاز هر صفحه در اینترنت بر اساس مجموع امتیازات ورودی به آن محاسبه می شود.

البته پیج رنک گوگل دو تغییر اساسی کرده است: امتیاز همه صفحات در محاسبه پیج رنک لحاظ نمی شود، بلکه تنها صفحاتی محاسبه می شوند که قابل اعتماد یا trusted باشند و جز بک لینک های گوگل محسوب شوند در حال حاضر هیچ کسی نمی داند که معیار انتخاب بک لینک ها دقیقا چیست و به نظر می رسد که تا حدودی ساختار تصادفی داشته باشد. نکته دوم این است که گوگل برای اینکه امتیاز صفحه در محدوده 0 تا 10 قرار بگیرد آن را در یک ضریب نرمال سازی ضرب می کند.!بیشتر بدانیمآیا Redirect گرفتن از سایت های دیگر تاثیری در افزایش پیج رنک دارد


اصولا این روش باعث بیشتر شدن مخاطب می شود ولی تاثیری در پیج رنک شما ندارد شما با این روش بازدید کنندگان تان را افزایش می دهید یعنی Alexa بالا می رود از این روش شما می توانید برای معرفی خود از سایت ها دیگر استفاده کنید.


آیا Popup گرفتن از سایت های دیگر تاثیری در افزایش پیج رنک دارد


این روش نه تنها تاثیری ندارد بلکه موجب می گردد شما را از صفحه اول دور کند بارها مشاهده شده که موتورهای جستجو گر بخصوص گوگل سایت هایی که از این روش استفاده می کنند بصورت حساب شده شما را یکدفعه به صفحات 4 یا 5 می برد چرا این اتفاق می افتد به این دلیل که شما از یک آدرس آی پی مشخص روزانه هزاران بازدید بدون کلیک دارید که از طرف گوگل شناسایی شده و سایت شما به صورت باورنکردنی افت می کند این روش بوسیله گوگل چند روزه تشخیص داده می شود


چطور می توانیم ایندکس های صحیح را به موتورهای جستجوگر معرفی کنیم


شما باید برای اینکه در موتورهای جستجوگر دیده شوید کلمات کلیدی را به آنها معرفی کنید که مشتریان تان با جستجوی آن کلمه ، سایت شما را مشاهده کنند در صورتی که آن کلمه یا کلمات در موتورهای جستجوگر معرفی شده باشند


آیا بهینه سازی سایت و سئو از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هست


به جرات می توانیم بگوییم سئو (SEO) امروزه بیشترین ارزش افزوده را برای شما به ارمغان می آورد ما می توانیم تجربه موفقیت صدها هزار کسب و کار را از این طریق برای شما بازگو کنیم.
این پرسش وجود دارد آیا در جهان شبکه ای وجود دارد که میلیارد نفر مخاطب داشته باشد مسلما نه ولی در اینترنت وجود دارد شاید کم هزینه ترین و پرسودترین روش برای جذب مخاطب و سرمایه است


چرا باید محتوای سایت پی در پی تغییر کند


هر میزان که محتویات بیشتر در سایت قرار دهید موجب می شود که موتورهای جستجوگر به شما امتیاز بیشتری بدهد و در پیج رنک سایت تاثیر فراوانی داشته باشد


چطور موتورهای جستجو کار می کنند


تا امروز کسی به طور دقیق نمی داند که موتورهای جستجوگر چطور کار می کند ولی یکی از اصلی ترین روش هایی که می توانید نتیجه قابل قبول بگیرید دنبال کردن وضعیت سایت تان و درکی که موتورهای جستجوگر از سایت شما دارند و رنکی که به شما دادند این روش مانیتورینگ قوی ترین و شاید دقیق ترین روش برای بالا بردن افزایش ترافیک و رنک سایت می باشد


چه میزان زمان نیاز است به صفحه اول گوگل راه پیدا کنیم


به طور دقیق نمی توان گفت اما براساس تجربه ما یک ماه زمان نیاز است که شما به آن جایگاه برسید البته کلمه با کلمه فرق دارد بعضی اوقات شاید بیشتر و بعضی وقت ها شاید کمتر ولی زمان مشخصی نمی توان گفت اما رسیدن به صفحه اول شما نیاز دارید به تلاش و دانش بیشتر نسبت به رقبای تجاری که دارید.