سرویس ها

شرکت بهسامان سیستم البرز

سیستم های تحت وب

با گسترش اینترنت سیستم های تحت وب نیز رشد باور نکردنی داشتند بگونه ای که بعضی از نرم افزارها که تنها فقط بصورت تحت ویندوز بودند هم اکنون می توان از آنها در اینترنت هم استفاده نمود . برای بررسی دلایل این گسترش می توان به موارد متعددی اشاره نمود که برخی از آنها عبارتند از مقایس پذیری یا به عبارت ساده تر شما هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید از این سیستم ها استفاده نمایید مزایا دیگر آن کم هزینه بودن در زمینه پشتیبانی و استفاده از آن است بطوری که هرکسی با استفاده از یک رایانه معمولی می تواند از این سیستم ها بهره ببرد و با تغییر سیستم یا تغییر سسیستم عامل نیاز به نصب مجدد نرم افزار بر روی سیستم کاربر را از بین می برد این ها نمونه هایی ساده ولی بسیار مهم در استفاده از سیستم های تحت وب می باشد که شاید در سال های  آینده به عنوان فراگیرترین سیستم های جهان بتوان از آنها نام برد.

طراحی

یکی از مهترین گزینه ها برای اجرای یک پروژه داشتن طرحی جامعه و مستعد است که از آن می توان به عنوان مزیت پروژه های موفق نام برد.

شرح

برای شروع یک پروژه نیار به داشتن اطلاعت کافی از نیازهای کارفرما می باشد که از آن طریق بتوان زوایای مختلف یک پروژه را ترسیم نمود این امر با نیازسنجی از کارفرما آغاز می گردد.

برنامه نویسی

جدا از اینکه از چه زبانی برای پیاده سازی یک پروژه استفاده می گردد نکته مهمی که در نوشتن سیستم از طرف برنامه نویسان دارای اهمیت است استفاده از الگوریتم های بهینه و همچنین طراحی موتورهای که بصورت مهندسی طراحی شده است بیشتر از طرف مهندسان قابل توجه است.

توسعه

توسعه سیستم یک امر اجتناب ناپذیر در سیستم های نرم افزاری می باشد و به منظور های خاصی انجام می گیرد که عبارتند از به روز نمودن سیستم با تکنولوژی و فناوری ها یکپارچه کردن آن با سیستم های دیگر تا حد امکان و همچنین افزودن قابلیت های جدید برای کارایی بیشتر صورت می گیرد .

سیستم های صنعتی

راه کارهای نوین در زمینه های مدیریت اسناد ،کنترل تولید ، تضمین کیفیت ، برنامه ریزی تولید و غیره بر پایه ایزو که با اقدام شدن با سیستم های سخت افزاری میانی با دستگا های تولیدی علاوه بر هوشمند نمودن پروسه تولید ضریب اشتباه را تا حد قابل توجه ی کاهش داده و منجر بوجود آمدن آمارهای دقیق تر و تصمیم گیری های مطمئن تر بر اساس آن می شود که با توجه به این موضوع هزینه ها کاهش یافته ونتیجه ها با سرعت قابل توجه ی تولید می گردد که کمک بسزایی می تواند به انواع صنایع تولیدی نماید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

02

طراحی

بعد از بررسی تحلیل ها مشخص می گردد که به چه نیازهایی توسط سیستم باید پاسخ داده شود که در این قسمت واحد طراحی با استفاده از آخرین و مناسب ترین متدها این نیازها را با دید سیستمی طراحی می کنند.

01

تحلیل

از آنجا که صنایع تولیدی در زمینه های مختلف کار می کنند ممکن است نیاز به تغییر در برخی از روال های سیستم وجود داشته باشد که با تحلیل تیم آنالیزور این نیاز نیز بر طرف می گردد.

04

تست

واحد تست پس از انجام مراحل مختلف تست صحت عملکرد نرم افزار را تایید می کنند و یا در غیر اینصورت برای بررسی مجدد به واحدهای مربوط انتقال می دهد با این فرآیند شرکت بسا تضمین لازم را از تولید یک سیستم با کیفیت بالا به مشتریان محترم می دهد.

03

پیاده سازی

طراحی انجام شده بصورت مستند در اختیار تیم توسعه قرار می گیرد و با استفاده از آن نرم افزار را تولید می کنند.

سیستم های آموزشی

شرکت بسا با تجربه ای بیش از 5 سال در زمینه های آموزشی امروزه یکی از مجرب ترین گروه های فنی را در این زمینه دارا می باشد که توانسته با ارائه انواع محصولات آموزشی نیاز مجتمع های آموزشی را برآورده کند. شرکت بسا با ارائه راه کارهای آموزشی و به مراحله اجرا در آوردن آنها در محصولات خود تنها سیستم آموزشی یکپارچه را طراحی کرده که علاوه بر انجام امور آموزشی سایر امور آموزشگاه ها را به نحو شایسته ای مدیریت می کند که با دریافت بازخوردهای مختلف که با لحاظ کردن آنها سیر تکاملی این سیستم را بصورت مستمر شکل می دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید

محصولات

سیستم های سفارشی

شرکت بسا با داشتن سابقه درخشان در انجام پروژه ها و با بکارگیری از متخصصین کارآمد در حوزه های مختلف توانسته رضایت مشتریان خود را بصورت کامل بدست آورده و همچنین با انجام برخی ابتکارات و دادن پیشنهادات در زمان اجرای پروژه توانسته در بهبود عملکرد و پیشرفت پروژه نقش پررنگی را ایفا نماید.

بهینه سازی

محصولات تولید شده در شرکت بسا از نظر بهینه بودن دارای نمره ی ممتاز می باشند که این موفقیت با لحاظ کردن بیش از 30 عامل خاص و عام بدست آمده و شرکت در تمامی محصولاتی که تولید می کند برای متمایز کردن خود با سایر محصولات مشابه آنها را بکار می گیرد.

امنیت

از آنجا که امنیت در فضای مجازی بصورت نسبی می باشد بدین معنی که اگر سیستم ها از لحاظ امنیتی به روز نبوده به انواع حملات سایبری دچار می گردند از این رو شرکت بسا با تولید و همچنین استفاده از انواع ابزارهای امنیتی و به روز کردن آنها به ماژول های مختلف در طی شبانه روز و با بکار گیری یک سیستم برنامه ریزی مدون برای یافتن حفره های امنیتی جدید و بر طرف کردن آن توانسته سیستم های نرم افزاری ایمنی را تولید و نگهداری کند.

مشاوره فنی

آشنایی با زوایای مختلف یک پروژه می تواند تاثیر بسزایی در مدیریت پروژه در زمان اجرای آن داشته باشد از این رو با در میان گذاشتن این امور  با متخصصین اهل فن که در پروژه های متعدد در زمینه های مختلف IT  دااری تجربه و دانش هستند می تواند ضمن نشان دادن مسیر درست موفیت پروژه را نیز تضمین نماید.

پروژه های خاص

شرکت بسا با داشتن تیمی با انگیزه متشکل از  افراد جوان ولی در عین حال با تجربه توانسته بخشی از نیروی خود را صرف تولید علم و تغییر زیر بناهای قدیمی در صنعت IT کشور نماید که با همکاری با نهادهای علمی و همچنین انجمن های علمی-پژوهشی بیش از پیش خود را در این مسیر سوق دهد از این رو امید است که این فعالیت های هر چند کوچک موجب بهبود در روند زندگی برخی از افراد جامعه شود.