محصولات

شرکت بهسامان سیستم البرز

پرتال بورس و ارز

از این محصول می توان به عنوان یکی از هوشمندترین و همچنین پیچیده ترین پرتال در زمینه بورس و ارز نام برد که اکثر اطلاعات خود را بصورت هوشمند از منایع اطلاعاتی موثق با فاصله زمانی کمتر از 1.5 ثانیه جمع آوری کرده و بصورت یکپارچه رد یک صفحه ی داینامیک از نظر طراحی گرافیکی به کاربران نمایش می دهد. از قابلیت های قابل توجه دیگر این محصول که آن را متمایز می گرداند می توان به قابلیت افزودن گجت ( Gadget) به صورت نامحدود به آن اشاره نمود این محصول با الهام گرفتن از تکنولوژی Open Social که بسیاری از شرکت های معروف لز جمله گوگل در محصول IGoogle خود از آن بهره می گیرد توانسته یک محصول قابل رقابت در عرصه های بین الملی را تولید نماید.

این محصول بسیاری از فعالیت هایی که باید توسط سرور انجام گیرد و بدلیل محدود بودن منابع سرورهای اشتراکی بسیاری از قابلیت های مورد نیازش را با شبیه سازی نمودن انجام می دهد و از این لحاظ داری صرفه اقتصادی نیز می باشد و همچنین توسعه بصورت عمومی نیز  به سادگی انجام می پذیرد.

نمایی از برنامه

 

 


صرفه جویی بیشتر در هزینه ها !BCurrency

  • jQuey/.Net 4 / AJAX /SQL 2008
  • Agile

خبرنامه

اگر مایل به دریافت آخرین خبرهای تکنولوژی و همچنین آگاهی از محصولات جدید شرکت می باشید می توانید با ارسال ایمیل خود عضور خبرنامه ما شوید